Poter do garáže – stavte na kvalitu ✅, ktorá vydrží roky
Potery do garáže - 1

Poter do garáže

Na poter do garáže sú kladené špeciálne požiadavky. Na prvom mieste je kvalita a funkčnosť. Samozrejmosťou je odolnosť voči zaťaženiu aj oderom. V neposlednom rade by mal poter spolu s podlahou roky vydržať každodenné zaťaženie a používanie – a to pri minimálnej údržbe.

Potery do garáže - 2

Aké parametre musí spĺňať poter do garáže?

Potery do garáže - 3

Vzhľadom na celoročné premenlivé počasie musí byť poter do garáže odolný voči vlhkosti. Na podlahe sa totiž počas daždivých a zimných dní zvyknú tvoriť kaluže vody. Príčinou je stekajúca voda z kolies, ktorá môže spôsobiť degradáciu podlahy. Z toho vyplýva, že podlaha a poter do garáže majú byť nenasiakavé.

Potery do garáže - 4

Kvapkajúci olej, palivo či iná kvapalina z auta je nepríjemná nielen pre vozidlo, ale aj podlahu a poter do garáže. Narušujú ich vzhľad a pri nekvalitnej podlahe aj jej štruktúru. Poter do garáže teda musí odolať chemickým látkam.

Potery do garáže - 5

Miesta na státie, ako aj miesta v rozjazdoch a brzdení sú namáhané otermi kolies. Preto poter do garáže musí mať správnu hrúbku, nehovoriac o výrobe z kvalitných certifikovaných materiálov.

Potery do garáže - 6

Poter do garáže má by vyrovnaný a protišmykový. Ide o dôležité bezpečnostné hľadisko, a to nielen pre vás, ale aj pre vaše auto. Protišmykovú vrstvu nanášame špeciálnym valčekom. Ide o jemnú štruktúru, ktorá pripomína kôru z pomaranča.

Potery do garáže - 7

My jednoznačne odporúčame liaty poter do garáže – cementový či strojový. Za zváženie rozhodne stoja aj pancierové podlahy alebo priemyselné podlahy, ktoré vynikajú úžasnou odolnosťou.

Ak neviete, aký poter do garáže si vybrať, určite sa nám ozvite. Radi vám vysvetlíme výhody a vlastnosti jednotlivých typov poterov a podláh. V závislosti od typu a lokality garáže, jej používania a zaťažiteľnosti navrhneme najoptimálnejší poter do garáže. Nezabudneme zohľadniť ani vami stanovený rozpočet.

Zastrešíme všetky potrebné úkony – prípravu podkladu aj samotnú aplikáciu poteru do garáže. Nemusíte sa starať o materiál. Všetko potrebné si prinesieme so sebou. Po dokončení prác vás upozorníme na dobu schnutia aj odhadovaný čas, kedy budete môcť zaparkovať svoje auto do garáže a zariadiť ju regálmi a ostatným náčiním.

Potery do garáže - 1

Ako zistím moju cenu za anhydritové potery?

Stačí vyplniť náš kontaktný formulár na webovej stránke alebo nás kontaktovať telefonicky
(0917 101 983), príp. e-mailom na laginales@gmail.com.

Po získaní potrebných údajov (a vo viacerých prípadoch aj po absolvovaní obhliadky priestorov) vám vypracujeme cenovú ponuku. Samozrejme, cenová ponuka je nezáväzná a bezplatná.
Zistite aj vy, aká bude vaša cena za anhydridové potery či iné potery z našej ponuky.

Tešíme sa na spoluprácu.