Priemyselné podlahy – riešenie podláh pre ✅ domy i firmy
Priemyselné podlahy - 1

Priemyselné podlahy

Aj keď názov možno evokuje, že priemyselné podlahy sú vhodné iba do fabrík, skladov, tovární, garáží, parkovacích domov a podobných priestorov – opak je pravdou. Priemyselné podlahy totiž postupne prenikli aj do škôl, administratívnych a spoločenských priestorov či obchodných centier. Aktuálne patria k stavebným hitom obytných objektov a budov.

Priemyselné podlahy sú obľúbené z viacerých dôvodov.

Na začiatok spomenieme rýchlu aplikáciu, elegantný a moderný dizajn bez neestetických škár, hygienickú nezávadnosť, trvácnosť a ľahkú údržbu. Nehovoriac o tom, že priemyselné podlahy sú prakticky nezničiteľné. Navyše, celistvosť podlahy, t. j. neprítomnosť škár v kombinácií s vysokou odolnosťou eliminujú riziko prípadných poškodení a následnú opravu.

Priemyselné podlahy

Priemyselné podlahy nielen pre priemysel

Keď sa so zákazníkmi rozprávame o ich predstavách o podlahe, tak k najzákladnejším kritériám patrí dlhoročná životnosť (pri rôznych záťažiach), dobrá odolnosť voči škrabancom či oderom, rýchla aplikácia (ideálne v jednom pracovnom zábere), ako aj istá estetika.

Priemyselné podlahy spĺňajú všetky uvedené aspekty.

Moderný a minimalistický dizajn priemyselných podláh

Aj vďaka svojmu nadčasovému minimalistickému štýlu prenikli priemyselné podlahy do bytového dizajnu. Vieme vytvoriť rôzne farebné variácie – presne podľa vašich požiadaviek. Ak k tomu pridáme jednoduché čistenie a minimálnu údržbu (bez potreby špeciálnych čistiacich prostriedkov alebo prístrojov), tak je zrejmé, že priemyselné podlahy sa rozhodne vyplatia. Nehovoriac o lepších hygienických podmienkach aj nižších nákladoch na údržbu.
Aktuálne spadajú priemyselné podlahy medzi trvácne a elegantné riešenia do obytných aj obchodných priestorov. Práve spomínaná odolnosť je garanciou, že priemyselné podlahy zvládnu aj náročné fyzikálne, mechanické, chemické či poveternostné zaťaženie. Navyše sú nehorľavé (požiarna bezpečnosť) a disponujú vysokou nosnosťou.

Priemyselné podlahy nielen pre priemysel

Výroba priemyselných podláh

Priemyselné podlahy vyrábame z certifikovaných materiálov, ktoré prispievajú k vodotesnosti aj oteruvzdornosti podláh. Preto sú vhodné do objektov, kde je podlaha v maximálnej miere zaťažovaná. Pád ťažkých predmetov? Priemyselné podlahy neprasknú ani sa nepoškodia a uchovajú si svoje kvalitatívno-úžitkové vlastnosti.
Zastrešíme komplexný proces výroby priemyselných podláh. Postaráme sa aj o rýchlu aplikáciu, na ktorú nám zvyčajne postačí iba jeden deň (samozrejme, v závislosti od veľkosti plochy). Veľkú pozornosť venujeme skladbe aj dispozičnej stavbe priemyselnej podlahy – a to od prípravy podkladu až po povrchovú úpravu.
V oblasti realizácie podláh pôsobíme už niekoľko rokov a na konte máme tisícky metrov štvorcových podláh a poterov.

Priemyselné podlahy - 1

Ako zistím moju cenu za anhydritové potery?

Stačí vyplniť náš kontaktný formulár na webovej stránke alebo nás kontaktovať telefonicky
(0917 101 983), príp. e-mailom na laginales@gmail.com.

Po získaní potrebných údajov (a vo viacerých prípadoch aj po absolvovaní obhliadky priestorov) vám vypracujeme cenovú ponuku. Samozrejme, cenová ponuka je nezáväzná a bezplatná.
Zistite aj vy, aká bude vaša cena za anhydridové potery či iné potery z našej ponuky.

Tešíme sa na spoluprácu.